Cesta proměny
...cesta proměny
KLUB 24. 2. 2021

KLUB 24. 2. 2021

2. 3. 2021
Přečteno: 386x
Minut čtení: 0
Ve středu jsme se opět setkali online v prostředí aplikace MS Teams a opět jsme zde prožili příjemné středeční odpoledne. Účastníky, ostřílené klubery i nováčky, jsme přivítali v dobré náladě a provedli je aplikací, abychom v ní společně mohli komunikovat a pracovat.

KLUB 24.2.2021

Naše další online setkání jsme započali zahřívací aktivitou, při které jsme z písmen v našich jménech tvořili slova, která nás měla vystihovat. Většina z nás se tohoto úkolu zúčastnila a pojala jej vtipně, celé setkání jsme tak zahájili smíchem a veselím :-)

Abychom však navázali na předchozí setkání, ukázala nám pracovnice Klára některá dechová cvičení - především taková, která podporují soustředění a nebo navozují klid. Tato cvičení jsme si následně i vyzkoušeli a načerpali tak energii na následující aktivitu.

Po přestávce, kdy jsme si opět sdíleli kamerový přenos z krmítka v Makově (tentokrát tam bylo opravdu živo), jsme se společně věnovali únorovému časně jarnímu kvízu, který kromě otázek o únoru obsahoval i otázky zaměřené na náš sluch. V některých otázkách tak účastníci museli nastražit své uši a hádat, jaký zvuk se line z reproduktorů či sluchátek. Při vyhodnocování správných odpovědí bylo překvapivé, jak rozmanitě účastníci zvuky vnímali a jaké možnosti uváděli :-) Během kvízu jsme se dozvěděli i něco málo o měsíci únoru a o tradicích, které se k němu vážou.

V druhé polovině setkání pak přišlo relaxační okénko, při kterém pracovnice Móňa připomněla účastníkům základy kresby Zentangle a nastínila dnešní úkol - nakreslit vlastní iniciálu a pomocí relaxační kresby jí dát originální podobu. Jako vždy pracovnice kreslila tento úkol na flip chart, třeba jako inspiraci pro ostatní :-) Každý účastník svou iniciálu nakreslil po svém, stejně tak si každý zvolil i styl a vzor kresby zentangle. Vznikla tak opět originální krásná díla :-)

Děkujeme všem, kteří s námi toto středeční odpoledne prožili, bylo nám s Vámi opět moc příjemně  a těšíme se na další setkání, online či osobní ?